Masáže v Prostějově - masérské studio TŘEZALKA WELLNESS - Relaxační a ozdravné masáže
Masáže, wellness Prostějov -
masérské studio TŘEZALKA
Partyzánská 3
796 01 Prostějov

tel.: +420 604 786 232
marketa@masaze-trezalka.cz
Třezalka

 

Zábaly z řas na hubnutí a zpevnění

Algae Body Pack (Slimming and Firming)

Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy. Zábaly z řas mají vliv na tukové tkáně, díky vysokému obsahu Fucus vesiculosus, který kromě všeho ostatního přidává pokožce pevnost a elastičnost. Tento přípravek je obohacen řasami Lithothamnium Calcareum, které vyživují organismus vitamíny skupiny B a C, a také změkčují a vyživují pokožku. Po proceduře se pokožka stává velmi hebkou a hladkou.
POUŽITÍ: Smíchat od 5 do 8 dóz (150-240 ml) prášku s 150-240 ml teplé vody. Nanést na celé tělo a zabalit fólií a tepelnou dekou. Nechat na 15 - 20 min, poté smýt ve sprše. Jako závěrečnou proceduru použít Krém na zpevnění Aktive nebo Gel na zpevnění pokožky.

AKTIVNÍ PŘÍSADY :
Rudé řasy Lithothamnium Calcareum : Bohaté na vitamíny skupiny B a C. Hlavně způsobují zvláčnění, uklidnění, změkčují, mají výživné vlastnosti, schopnost doplňovat organismus minerály.
Řasy Fucus vesiculosus : Bohaté na mikročástice,jód, aminokyseliny, vitamíny A, B, C, D, E. Stimulují krevní oběh a způsobují rozšíření cév, což napomáhá lepšímu odvodu nečistot z organismu, stimulují procesy buněčné regenerace, změkčují a chrání pokožku. Používají se v přípravcích na hubnutí.
Bílá hlína (kaolín) : Podporuje zmenšení otoků, stagnačních jevů ve vrstvě podkožních buněk, používá se k léčení celulitidy.