Masáže v Prostějově - masérské studio TŘEZALKA WELLNESS - Relaxační a ozdravné masáže
Masáže, wellness Prostějov -
masérské studio TŘEZALKA
Partyzánská 3
796 01 Prostějov

tel.: +420 604 786 232
marketa@masaze-trezalka.cz
Třezalka

 

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ + OZÓNOVÝ ZÁBAL

Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen, a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva.

Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Po masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek.

  • Ø Masáží se hluboké i povrchové kapiláry a svaly, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy

OZÓN

  • Ø Přírodní produkt bez chemických konzervant, přísad a mastového základu pro zdravou i silně poškozenou pokožku, Pouze panenský rostlinný olej a aktivní kyslík (ozón).
  • Ø Má vysoký obsah organicky vázaného zinku. Dále obsahují vitamíny B (B2, B3, B12, B17) a minerály jako Selen, Draslík, Vápník atd.
  • Ø Přírodní hormonálně účinné látky (kukurbitol) a další složku, které zpomalují stárnutí a působí proti degenerativním procesům.