Masáže v Prostějově - masérské studio TŘEZALKA WELLNESS - Relaxační a ozdravné masáže
Masáže, wellness Prostějov -
masérské studio TŘEZALKA
Partyzánská 3
796 01 Prostějov

tel.: +420 604 786 232
marketa@masaze-trezalka.cz
Třezalka

 

SPA ZÁBALY

Během těchto zábalů se používají přírodní mořské produkty ( sůl, řasy, hlína, bahno) ze západního pobřeží Francie. Díky vysokému obsahu aktivních látek a zvláštní technice masáže, už po několika procedurách pozorujete zmenšení objemu, pokožka se stává pevnější a hladší.

ZÁBAL PROTI CELULITIDĚ-tento thalaso program stimuluje lymfodrenáž a aktivuje lipolýzu (spalování tuků). Díky tekutému koncentrátu z chaluh bohatému na jód, se zlepšuje tuková výměna, napomáhá snížení přebytečných tukových usazenin. Zlepšuje se reliéf pokožky, její pružnost a pevnost.

ZÁBAL NA ZMENŠENÍ OBJEMU-tento program napomáhá zbavit se zbytečných centimetrů pouze po několika procedurách. Samozahřívací maska na základě řas Laminaria Digitata a mořského bahna aktivně napomáhá odvodu tuků a škodlivin z organismu. Abychom se vyhnuli účinku povislé pokožky, doporučujeme střídat tento program se zábalem na zvýšení pružnosti pokožky nebo masáží s použitím masážního oleje na zvýšení pružnosti pokožky.

ZÁBAL NA ZPEVNĚNÍ-indikace k proceduře: ztráta pružnosti pokožky, obnovení po porodu a také společně s terapií na snížení váhy. Účinky procedury - zpevnění měkkých tkání, zlepšení struktury s regenerace podpěrných vláken, zvýšení pružnosti a hydratace pokožky.

ZÁBAL RELAXAČNÍ/UVOLŇUJÍCÍ-tento program je zacílen na obnovení a zlepšení tonusu pokožky, odstranění tělesného a emociálního napětí. Použité zábaly čistí epidermis od toxinů, odstraňují svalovou únavu, vyživují organismus minerály a mikroelementy, odvadí stagnující tekutinu z organismu.

ZÁBAL NA ZPEVNĚNÍ POPRSÍ-pomáhá ženám, které chtějí svá prsa učinit přitažlivější: zpevnit, docílit pěkného, kruhového tvaru a větší pružnosti, zvětšit velikost (v případě, pokud jsou prsa malá), zmenšit projevy strijí.